Безкоштовна доставка За замовлення понад 2 000 грн.
Порівняння
Вибране
Кошик (0)

Як тримати та крутити барабанні палички?

При спостереженні за барабанщиками-професіоналами, можна помітити, що вони виконують трюки з барабанними паличками, які здаються неможливими. Багато хто цікавиться, як навчитися крутити барабанні палички, та для початку потрібно дізнатися хвати барабанних паличок. Їх буває два види:

1. Класичне тримання барабанних паличок.

Права рука повинна тримати паличку симетрично, а ліва рука повинна бути зігнута в лікті і розкрита, після паличка кладеться на тканину між великим і вказівним пальцем. Повинен вийти замок. Далі вказівний палець верхнім суглобом кладеться на паличку зверху, середній уздовж палички. Мізинець підібраний, а фаланга безіменного служить опорою. Кисть повинна бути на лінії з передпліччям, долоня дивиться у бік не відкриваючись.

Багатьох цікавить питання чому барабанні палички тримають асиметрично? Відповідь доволі проста, тримати їх рівно заважає ремінь, на якому висить барабан.

2. Симетричне утримання паличок.

Потрібно взяти паличку на 12 сантиметрів від товстого кінця, затиснути її між вказівним і великим пальцем, іншими потрібно злегка обхопити палицю. Важливо щоб напруги в м'язах не було, бо рука буде швидко втомлюватися і стане неможливо відіграти усю партію на концерті. Кисть не повинна бути затиснута, про це скаже проміжок між великим і вказівним пальцем.

Існують різні техніки та трюки, їх безліч, нижче описане навчання трюку з барабанними паличками.

Перед початком, потрібно визначте центр тяжкості. Для того, щоб підштовхнути верхній кінець палиці вниз, потрібно використовувати середній палець. Після потрібно покласти вказівний на центр палиці, і підтягнути до безіменного і мізинця. Вона зробить оборот навколо середнього, і затримається між ним і безіменним. Після чого безіменний підштовхне палицю і поверне її на місце.

Після того, як перший оборот буде завершено, потрібно повернути палицю в початкове положення. Відразу після захоплення вказівним пальцем, потрібно підштовхнути її, тобто виконати симетричний захоплення.

Підсумок: паличка обертається, центр ваги утримується і вона повертається в початкове положення. Прибираємо середній палець і готово.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар
Рекомендовані товари