Безкоштовна доставка За замовлення понад 2 000 грн.
Порівняння
Вибране
Кошик (0)

Кабаса

Хочете бути успішним перкусіоністом - вчіться виходити за рамки звичного. Тим більше, сьогодні для цього є всі умови. І так, як ми зазвичай уявляємо собі повелителя африканських і латиноамериканських ритмів? Правильно, це людина, що сидить або стоїть, та грає руками або спеціальними палицями. А що ж в цей час роблять його ноги? Та нічого не роблять - просто точка опори.

А тепер уявіть ситуацію, коли руками вам потрібно грати партію в слабку долю, але барабанщика в колективі немає, і значить, непогано було б позначити ще й основний метр композиції. Звичайно, це завдання можна вирішити, використовуючи різні тембри вашого основного інструменту, але, погодьтеся, в цьому випадку «слабодольная» партія буде вже не такою яскравою.

Кабаса для ногОтже, потрібно використовувати ноги. Спеціально для таких випадків компанія Meinl розробила Hi-tech варіант традиційного перкуссионного інструменту кабаса. Музичні інженери Meinl помістили звичайну кабаса на платформу з педаллю, завдяки чому у перкусіоністів з'явилася можливість стати ще ближче до барабанщиків.

Як відомо, ноги в ударній установці «працюють» по бас бочці і хай-Хету. Кабаса для ніг Meinl може виконувати обидві ці функції. Завдяки специфіці свого звучання: яскравий металевий звук з присутньої «серединою» вона може бути як перкуссіооним хетом - якщо потрібно позначити метр, так і бас-бочкою - якщо в трек потрібно додати пульсації. За великим рахунком вона може бути чим завгодно. Адже тепер у вас з'явилася можливість використовувати ще одну кінцівку. Так що експериментуйте сміливо. І ще, якщо ви освоїте ножну техніку, це може в подальшому допомогти пересісти, (звичайно в разі бажання), за ударну установку.

Що ж стосується якості цього інструменту, то назва Meinl вже говорить сама за себе. Ця німецька компанія змогла об'єднати помірні ціни і топове звучання. І робиться не в китаї, що завжди приємно. На інструментах цієї марки грає перкуссіонастка Beyonce, а вже вона-то може дозволити собі все найкраще. Так що не втрачайте часу і міцніше стаєте на ноги.

(Автор статті Валентин Богданов "Шаман")

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар