Безкоштовна доставка За замовлення понад 2 000 грн.
Порівняння
Вибране
Кошик (0)
Новинки
Клавес MEINL Classic Wood Claves CL1RW new.png
Чохол для укулєлє (гавайська-маленька гітара) Big Band
Колонка Bluetooth Solar Box
Колонка Bluetooth Solar Box
1 950 грн
Барабанні палички Big Band (ручна робота)
Барабанные палочки Sergio
Чохол на скрипку утеплений Big Band
Струни для класичної гітари SAVAREZ 510 ARJ
Чохол на домру Big Band (прима) утеплений
Чохол для синтезатора Big Band утеплений
Чохол гітарний Big Band
Ремінь на гітару Big Band з вишиванкою
Новини
Гитара в чехле и без чехла: рекомендации по хранению и немножко тонкостей.

Гитара проста в освоении, широко распространена, ей пользуются в самых разных жанрах музыки и поэтому часто молодые исполнители начинают свой путь именно с этого инструмента.

Кабаса

Хочете бути успішним перкусіоністом - вчіться виходити за рамки звичного. Тим більше, сьогодні для цього є всі умови. І так, як ми зазвичай уявляємо собі повелителя африканських і латиноамериканських ритмів? Правильно, це людина, що сидить або стоїть, та грає руками або спеціальними палицями. А що ж в цей час роблять його ноги? Та нічого не роблять - просто точка опори. А тепер уявіть ситуацію, коли руками вам потрібно грати партію в слабку долю, але барабанщика в колективі немає, і значить, непогано було б позначити ще й основний метр композиції. Звичайно, це завдання можна вирішити, використовуючи різні тембри вашого основного інструменту, але, погодьтеся, в цьому випадку «слабодольная» партія буде вже не такою яскравою.

Магазин музичних інструментів

Вітаємо Вас в київському інтернет-магазині музичних інструментів "Великий оркестр". У сучасному напруженому ритмі життя важко недооцінювати час і його швидкоплинність. Люди звикли говорити, що час це - гроші, тому прямо в даний момент, не відходячи від свого комп'ютера, Ви можете зробити вибір, який допоможе заощадити час, зусилля і фінанси. Більше не треба шукати в магазинах музичний інструмент який, ви хочете. Якщо ви музикант то будь-який музичний інструмент зможе надати будинку нотки затишку і комфорту. Ми все зробимо для Вас самі: доставка в будь-яке місто максимально зручним для клієнтів способом, з наявністю необхідних документів і оригінальних фірмових упаковок, а також офіційна гарантія від всіх виробників.

Неважливо, чи хочете Ви придбати інструмент для себе, близьких, або шановного колеги: представлений на сайті асортимент музичних товарів порадує своєю різноманітністю. Якщо з яких-небудь причин підібрати необхідний варіант видається досить складною проблемою - наші кваліфіковані співробітники допоможуть визначитися з фірмою і моделлю, виходячи з цілей або переваг. Каталог інтернет-магазину надає найширші можливості як для виконання Вашої мрії, так і для реалізації бажання продемонструвати смак, стиль, статус і успішність.

Час не чекає, тому наш інтернет-магазин приймає замовлення 24 години на добу, поважаючи і реалізуючи всі потреби клієнта.